Kreditai nuo 18 metų

Kaip teigia www.skaiciau.lt vartojimo kreditus internetu gali gauti ne visi ir labiausiai dėl to skundžiasi itin jauni žmonės. Kreditai nuo 18 metų asmenims retai išduodami dėl paprastos priežasties – tokie jaunuoliai nėra savarankiški, jie negauna tvarių pajamų. Įprastai tokio amžiaus jaunuoliai dar tik baiginėja vidurinę mokyklą, todėl logiška, kad retas iš jų turi nuolatinį pajamų šaltinį. Kredito teikėjai neskirsto klientų pagal amžių – visiems taikomas reikalavimas, kad asmuo gautų tvarias pajamas. Žinoma, yra tokių bendrovių, kurios iš anksto pabrėžia, kad 18 metų asmenys kreditų negaus, bet yra ir tokių įmonių, kurios siūlo paskolas ir tokiems jauniems žmonėms. Kaip jau minėjome, tvarių pajamų reikalavimas yra svarbiausias akcentas, nes tai yra ne kreditorių sugalvotas reikalavimas – toks reikalavimas taikomas įstatymuose.

kreditai nuo 18 metuĮstatymai numato visus kredito išdavimo reikalavimus, tik yra tokių bendrovių, kurios tuos reikalavimus papildo savomis vidinėmis taisyklėmis. Griežtėjančios sąlygos yra įprastas reiškinys, nes jos griežtėja su kiekvienomis vartojimo kredito įstatymo priimtomis pataisomis. Verta pabrėžti, kad kai kurie kreditoriai savo vidinėse taisyklėse yra nustatę ir amžiaus reikalavimą, nors to įstatymai nenumato. Vartojimo kredito įstatyme nurodoma tik tai, kad paskolas galima išduoti tik pilnamečiams, o štai kai kurios bendrovės jau iš anksto įspėja savo klientus, kad kreditus jos išduoda tarkime – nuo 19 ar 22 metų. Tai yra kiekvieno kreditoriaus pasirinkimas.

Kreditai nuo 18 metų internetu

Kas liečia vartojimo paskolų ėmimą internetu, tai kiekviena klientas turėtų bent jau kartą perskaityti kokie reikalavimai taikomi. Tai reiškia, kad jums būtina pasidomėti į kokias sąlygas turi atsižvelgti kreditoriai prieš jums sutieikiant paskolą. Tai padės išvengti laiko gaišimo.

Trumpai tariant, joks asmuo negali gauti vartojimo kredito internetu tarp 22 ir 7 valandos. Neseniai atsirado reikalavimas, kad kredito teikėjai negalėtų teikti paskolų nakties metu. Be kita ko, toks reikalavimas netaikomas kredito paraiškos priėmimui – jos gali būti pateikiamos tokiu laikotarpiu, jos gali būti ir nagrinėjamos, tačiau paskolos suma negali būti pervedama nakties metu.

Yra dar daug kitų reikalavimų, kuriuos ypač turėtų paskaityti jaunuoliai.

162

Komentarų nėra

Rašyti komentarą