Serialai tai puiki pramoga, kuri padeda prasiblaškyti nuo visų gyvenimo sunkumų. Ypač yra įdomus bei kvapą gniaužiantys turkų serialai, kurie pasižymi romantiškais vingiais, likimo smūgiais ir t.t. Šiame straipsnyje pristatysime 4 geriausius serialus, kurie prikaustys Jus prie kompiuterio ekrano.

Palaužti sparnai

Vienas iš įdomiausių romantinių serialų, sukūrtų Turkijoje – tai ,,Palaužti sparnai”. Serialą Palaužti sparnai internetu galima peržiūrėti skirtingose kino platformose, kadangi jis per kelis mėnesius tapo labai populiarus.

Seriale pasakojama istorija apie pagrindinę heroję Nefisę, kuri po vyro mirties pati augina 4 vaikus. Gyvena jie labai skurdžiai, bet vieną dieną paaiškėjo, kad darbdavys nori atleisti pagrindinę heroję.

Tai buvo stiprus likimo smūgis motinai, bet vieną kartą, ji sutinka turtingą verslininką Muzaferą, kuris pasiūlė jai darbą. Taip pat galima pastebėti, kad Muzaferas yra susižavėjęs Nefisę, bet kol kas jis dar nežino, kad ji yra 4 vaikų motiną. Kaip gi rutuliuosis jų tolimesni santykiai ir ar neatbaidys vyro ši žinia

Tūkstantis ir viena naktis

Sekantis vienas iš intriguojančių serialų, kuris sudrebino ne tik Turkiją, bet ir visą pasaulį – tai ,,Tūkstantis ir viena naktis”. Pagrindinis herojus yra verslininkas, kuri vaidino garsusis Turkijos aktorius Halitas Ergencas.

Pagrindinis herojus pasiūlė vienišai motinai materialinę pagalbą sūnaus gydymui mainais už su juo praleistą naktį. Moteris sutiko su šiuo pasiūlymų, o vėliau paaiškėjo, kad aktoriai iš tiesų vienas kitą įsimylėjo.

Virptelėjimas prisilietus, žvilgsniai, nuleistos akys, apkabinimai, bučiniai, išsiskyrimo kartėlis – šiame seriale viskas tikra. Kaip gi toliau rutuliosis įvykiai ir kas laukia šių dviejų herojų?

Priesaika

Serialas ,,Priesaika”- tai istorija apie pagrindinį herojų Emirą, kuriam galvoje yra vien linksmybės. Jo tėvas yra turtingas verslininkas – Hikmetas ir nusprendžia, kad sūnus turi subręsti ir sukurti šeimą.

Taigi, tėvas sūnui pats išrenka žmoną, kuri yra geraširdė mergina Reihana, užaugusi kaime. Atsižvelgiant į tai, kad tėvas yra senyvo amžiaus, Reihana sutinka atiduoti savo ranką.

Emiras, supykęs, kad turi tuoktis su nepažįstama mergina, prisiekia Reihanos gyvenimą paversti pragaru. Tačiau labiau už sūnų jaunamartės pakęsti negali Hikmeto žmona Džavidana ir jauna gražuolė Džemrė.

Mano namai – mano likimas

Serialas ,,Mano namai- mano likimas” – yra istorija, kuri paremta tikrais faktais. Jos pagrindiniai herojai yra žmonės, kurie svajoja, aprašo savo likimą ir tikisi, kad jų istorijos pabaiga bus laiminga.

Viena iš herojų- Mehdi, kuri gyvena lušnyne. Jos likimas yra sudėtingas nuo pačio gimimo, kadangi jos gyvenimas, tai kova dėl išgyvenimo.

Gyvenimas pakrypsta kita puse, kai Mehdi susipažįsta su Zeynepu, kuris užaugo šeimoje ir nežino apie lušnyno gyvenimo sunkumus. Kaip gi pasikeis herojų gyvenimas ir ar nulems Mehdi ir Zeynepo pažinimas jų tolimesnę ateitį?

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme 4 geriausius turkiškus serialus, kurie išsiskiria savo siužetu, žanru bei istorijomis. Tiems kas yra turkiškų serialų mėgėjai, yra rekomenduojama peržiūrėti kiekvieną iš jų.

Serialą „Palaužti sparnai“ galite peržiūrėti serialų bei kino platformoje – FILMAI