Nesvarbu, ar tai pusryčių metas, ar laiminga valanda, sėdėjimas prie prekystalio ar baro aukštyje kasdienį renginį daro smagiau. Skaitykite toliau, kad surastumėte tobulas baro ar pusbario kėdes savo erdvei.

Skaitiklis prieš baro kėdes

Stalai ir virtuvės salelės paprastai yra 36 colių aukščio, todėl jie yra puiki maisto ruošimo vieta arba darbo paviršius stovint. Taigi 24 colių aukščio kėdės puikiai tinka sėdėjimui.

Tuo tarpu baro kėdės paprastai yra nuo penkių iki šešių colių aukštesnės už stalines kėdes, todėl jos idealiai tinka tradiciniam baro stalui, kurio aukštis yra nuo 40 iki 42 colių.

Štai vėl visa ta matematika:

  1. 36 colių aukščio staliukas arba virtuvės sala + 24 colių stalviršis = puikus prekystalio sprendimas.
  2. 42 colių aukščio baro stalas + 36 colių aukščio baro kėdė = puikus baro sprendimas.

Kokio aukščio baro kėdę norite papildyti savo erdve?

Nustatykite, kokio aukščio baro kėdę norite papildyti savo erdve. Baro kėdžių aukštis skiriasi nuo 24 colių iki 30 colių. Idealus baro kėdės aukštis, užtikrinantis optimalų komfortą, yra maždaug 10 colių žemesnis nei baro stalas ar prekystalis, su kuriuo norite ją naudoti.

Daugelis besisukančių baro kėdžių turi reguliuojamo aukščio funkciją, jų aukštis svyruoja nuo skaitiklio lygio (24 colių) iki baro lygio (30 colių).

Kėdės dizainas

Pasirinkite baro kėdę, kurios dizainas atitinka jūsų stilių ir patogumą. Jūsų pasirinkimai apima baro kėdes su žema ir aukšta nugara, modelius be atlošo, kėdes su rankomis ir be jų, baro kėdes su 360 laipsnių pasukamu ir su pusiau pasukamu arba atmintimi pasukamu kėdutę.

Pirmas dalykas, kurį žmonės atkreipia dėmesį į baro kėdę – stilius

Pasirinkite tokį, kuris pagerins jūsų erdvės išvaizdą ir patiks jūsų dekoravimo skoniui.

Tai apima spalvas, apmušalus, rėmo medžiagą ir bendrą išvaizdą. Rinkitės spalvas, kurios papildo jūsų dekorą arba jį paryškina – nuo ​​akį traukiančių iki pastelinių atspalvių. Jei turite švarų, rafinuotą kambario interjerą, prašmatnios, modernios minimalistinio dizaino baro kėdės su šlifuoto metalo rėmu gali būti jūsų pirmasis pasirinkimas.

Jei puošiate bakalauro trinkelę, gali būti tinkamos baro kėdės, skleidžiančios aludės jausmą, pavyzdžiui, su tamsiai rudu rėmu ir odinėmis sėdynėmis. Retro įkvėptai erdvei rinkitės stilingas, ryškiaspalves baro kėdes su akį traukiančiomis vinilinėmis arba odinėmis sėdynėmis.

Pritaikomumas

Pagalvokite, kokios universalios norite, kad jūsų baro kėdė būtų ir kokiam tikslui norite, kad ji tarnautų. Jei naudosite ją ir kaip prekystalį, ir kaip baro kėdę, arba kaip papildomą sėdimą vietą svetainėje ar žiniasklaidos zonoje, kai turėsite kompaniją, pasirinkite visus šiuos poreikius atitinkančią baro kėdę.

Pavyzdžiui, besisukanti taburetė be nugarėlės gali jaustis nepatogi ilgą laiką, pvz., žaidimo su kamuoliu metu.

Kiek vietos turite?

Nustatykite, kiek vietos užims baro kėdė, kiek vietos turite ir kiek kėdžių galėsite patogiai sutalpinti. Jei perkate porą, įsitikinkite, kad tarp jų yra pakankamai vietos, kai pastatysite juos prie baro.

Idealiu atveju tarp baro kėdžių turėtų būti bent 6 coliai tarpo. Jei turite siauresnę vietą, rinkitės kompaktiškas kėdes be atramų rankoms. Jei turite didesnį plotą, rinkitės atitinkamą mastelį atitinkančias baro kėdes.

Pabaigai

Jei jums patinka dviejų ar daugiau skirtingų baro kėdžių tipai, išbandykite kombinuotą išdėstymą, kad sukurtumėte išskirtinę atmosferą.

Šaltinis: minimalist-store.com/lt/