Atkreipkite dėmesį į įžymybes: ne visos jos gali pasigirti storais plaukais. Tačiau geros priežiūros priemonės, salonų ir namų procedūros, tinkama mityba ir vitaminų kompleksai padeda išspręsti šią problemą. Tinkamai parinktos plaukų priežiūros priemonės padeda joms atrodyti puikiai.

Po dažymo plaukai tampa jautrūs išorės veiksniams, todėl turite būti atidūs pasirenkant priežiūros priemones. Produktai turėtų ne tik apsaugoti dažytų plaukų paviršių, bet ir suteikti jiems blizgesio ir apimties.
Ką tik nudažytų plaukų spindesys yra nuostabus. Sodrūs ir gilūs atspalviai bei ryškus blizgesys užburia akį. Ypatingos priežiūros pagalba šį grožį galima išsaugoti ilgiau.

Tinkama dažytų plaukų priežiūra padidina dažančių pigmentų sulaikymo laiką. Be labai švelnaus šampūno, kuris padeda išsaugoti spalvą, dažytiems plaukams turite naudoti ir specialų kondicionierių.
Net natūraliai storiems ir tvirtiems dažytiems plaukams reikia aukštos kokybės kasdienės priežiūros. Šampūnai siūlo platų asortimentą neišeinant iš namų.

Labai svarbu naudoti šampūną, kuris tinka jūsų plaukų tipui. Bet čia yra viena komplikacija. Plaukų būklė keičiasi priklausomai nuo dietos, sveikatos, amžiaus, klimato ir daugelio kitų veiksnių.

Vasarą galvos oda gali būti riebi arba normali, o žiemą dėl temperatūros pokyčių ir kaitinimo ji bus sausa. Štai kodėl neturėtumėte laikytis vienintelio pasirinkimo: rinkitės šampūną atsižvelgdami į savo plaukų būklę šiuo metu.
Kondicionierių tepkite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Jei renkantis šampūną reikia sutelkti dėmesį į plaukų šaknų būklę, tada kondicionierius parenkamas atsižvelgiant į tai, kaip atrodo pagrindinis jūsų plaukų ilgis. Universalus variantas yra drėkinamasis kondicionierius. Jei jūsų plaukai pažeisti, atrodo sausi, ieškokite regeneruojančio ar maitinančio kondicionieriaus. Kondicionieriai, skirti dažytiems plaukams, padeda ilgiau išlaikyti ryškią ir sodrią spalvą.

Kaukės, serumai, aliejai skirtos intensyvesnei pažeistų plaukų priežiūrai ir jos būtinos, kad plaukai visada atrodytų gerai.