Depiliacinis vaškas jautriai odai

Vaškas yra vis labiau populiarėjanti priemonė plaukeliams šalinti. Tokiu būdų šalinant plaukelius, švelniomis kūno vietomis galima džiaugtis iki 4 savaičių. Palyginus su skustuvo efektu, depiliacinis vaškas atrodo nuostabiai – suteikia dešimtis kartų ilgesnį laiką, kurio metu nebereikia rūpintis nereikalingais plaukais. Žinoma, vaško procedūra užtrunka daug ilgiau ir jai reikia tinkamai pasiruošti. Tik nusišveitus odą ir gerai ją nusausinus galima mėgautis kokybiškomis vaško procedūromis.

Kadangi depiliacinis vaškas taip pat išrauna plaukelius su svogūnėliu, plaukai atauga plonesni, tačiau rovimas su svogūnėlių nebūtinai būna malonus, tai taip pat gali sukelti skausmą arba palikti šiek tiek sudirgintą oda. Jei nei kiek netoleruojate, o oda yra labai jautri ir lepi, patartina iškart pirkti vašką, kuris būtų skirtas jautriai odai, nes jie dažnai būna praturtinti odą raminančiais ekstraktais. Tokiose sudėtyse nepamatysite alergiją galinčių sukelti medžiagų, nes ingredientai parenkami atsižvelgiant į tai, kad oda gali reaguoti jautriai ir į daugelį sudėtinių dalių.

Depiliacinio vaško kasetėse pasirinkimas jautriai odai

Jautrios odos savininkėms galima rinktis depiliacinį vašką su alavijais, nes šis ekstraktas skatina odą atsinaujinti, ramino bei gydo, o taip pat pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Dėl šios priežasties toks vaškas tiktų jautriai odai, kuri linkusi į bėrimą ar susidirginimą. Medaus ekstraktu praturtintas depiliacinis vaškas taip pat tiks odos raminimui, vaškas su šia sudėtimi tinka visų tipų odai. Mažesniems odos plotams tinkamas vaškas yra su argano aliejumi ar cinku – jis turi drėkinamųjų savybių, todėl jautrios odos savininkėms bus naudingas.

Tarp plataus depiliacinio vaško pasirinkimo tikrai rasite ir tik jautriai odai skirtų vaškų. Jo įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Dažniausiai jie būna skirti sausai, jautriai odai ir padeda išlaikyti drėgmę bei odos elastingumą. Kaip ir minėta, dažnai toks vaškas sudėtyje turi alavijo ekstrakto, o net suskiinėjusiai odai skirtas depiliacinis vaškas gali būti su titano dioksidu bei kitomis diskomfortą mažinančių veikliųjų medžiagų, todėl odos nedirgina, ją ramina ir tokiose sudėtyse dažniausiai nėra dažiklių ir kvapiklių, kurie gali sukelti alergijas.