Ieškote aukščiausia kokybe pasižyminčių prezervatyvų, kurių kainos nebūtų tokios milžiniškos kaip prekybos centruos? Ne paslaptis, kad Durex prezervatyvai visame pasaulyje yra laikomi aukščiausiomis kokybės. Šį prekinį ženklą mėgsta kone kiekvienas. Tačiau gaila, kad ne visos vietos šiuos prezervatyvai pavyksta įsigyti mažomis kainomis. Taipogi didele problema laikomos klastotės, kurios siūlomos per skelbimų portalus ar socialinius tinklus. Norintiems įsigyti kokybiškas apsaugos priemones, patariama viską pirkti tradicinėse vietose – prekybos centruose, vaistinėse bei specialiose el. parduotuvėse. Pastarosiose vietos šias pasaugos priemones galite įsigyti daug mažesnėmis kainomis. Ten siūlomas platus asortimentas, o geriausia tai, kad tas asortimentas pasižymi tiek išskirtinių dydžių gaminiais, tiek ir rūšimis.

Durex prezervatyvai yra kelių rūšių, dydžių ar net aromatų. Norintys pakeisti lytinių santykių procesą ir pajusti kažką įdomaus, siūloma dairytis į tuos gaminius, kurie yra netradiciniai. Šiuo metu specialios el. parduotuvės siūlo tokius prezervatyvus, kurie yra su specialiais iškilimais. Jie padeda pasiekti dar malonesnius jausmus. Taipogi yra prezervatyvų su įvairiausiais aromatais, lubrikantais bei geliais. Žinoma, netradiciniai prezervatyvai gali kainuoti daugiau, tačiau kas liečia el. parduotuves, ten kainos vis tiek išlieka mažesnės nepaisant to, kokios rūšies apsaugos priemones perkate.

Perkant prezervatyvus iš specialių el. parduotuvių, laimima ne tik pasirinkimo, bet ir kainos atžvilgiu. Tiesiog nėra tokių vietų, kurios galėtų pasiūlyti kokybiškus prezervatyvus mažomis kainomis. El. parduotuvės gali pasiūlyti ir vieną, ir kitą. Mat, ten siūlomi ne viena Durex prezervatyvai. Ten siūlomi r kitų gamintojų produkcija.

Internetu prezervatyvus perkantys asmenys turėtų atidžiau dairytis į specialius pasiūlymus. Aiškiau kalbant, kai kurie prezervatyvai siūlomi mažesnėmis kainomis per specialias akcijas. Specialių akcijų metu siūlomi įvairūs rinkiniai, kuriuose sudaro netgi kelios dešimtys prezervatyvų. Kuo daugiau jų perkama, tuo didesnę nuolaidą taiko el. parduotuvės. Žinoma, ne visur ir ne visada tos nuolaidos bus taikomos.

Dažniausiai internetinės parduotuvės nuleidžia kainą tuomet, jeigu perkamų prezervatyvų kiekis viršija jų nustatytą ribą. Tad, jeigu norite iš anksto pasirūpinti dideliu apsaugos priemonių kiekiu, tuomet viską derėtų pirkti vienoje vietoje. Žinoma, prieš tai pasidomėkite specialiais pasiūlymais.