Pasibaigus pirmajam Džinė ir Džordžija serialo sezonui, galima pastebėti, kad žiūrovas lieka nežinioje. Yra pasiektas kulminacijos taškas, bet kas gi bus toliau? Džinė ir Džordžija internetu online serialas labai išpopuliarėjo, bet kas gi atsitiko po to, kai Džinė su Ostinu leidosi į kelionę, arba po to kai Džordžinija tuo pačiu metu du kartus tapo žmogžudystės įtariamąja.

Džinės ir Ostino kelionė

Šis šou baigėsi kai Džinė ir Ostinas išvažiavo naktį iš namų. Tai galima net interpretuoti kaip pagrobimą, juk Ostinas yra nepilnametis vaikas. Taip pat tuo metu, Džinė galvojo apie santykiu nutraukimą su motiną, kadangi sužino, kad mama nužudė bent vieną asmenį.

Atsižvelgiant į tai, kad kai Džinė pakavo daiktus, ji prisiminė apie knygą, kuri buvo nuo jos tėčio Zion. Joje jis paliko slaptą užkoduotą žinutę, kurioje buvo jo adresas Bostono bute.

Taigi yra pagrįsta manyti, kad Džinė kartu su savo broliuku keliaus pas tėtį į jo namus. Žinoma, mergina supranta, kad rizikuoja ir motina gali ją ten rasti, bet kitos išeities nėra.

Merginų draugystė

Nors pirmas sezonas baigėsi Max ir Norah atsiribojimu nuo Abby ir Džinės, bet reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad merginoms vienai kitos reikia labiau nei bet kada.

Taip pat lemiamą rolę sužaidė Sophie-Max išsiskyrimas ir Abby tėvų skyrybos. Tai parodo, kad merginoms vienos kitai palaikymo reikia kaip niekada anksčiau, bet galima teigti, kad jos yra per daug išdidžios susitaikyti.

Kaltinimai Džordžijai

Žinome, kad Džordžinija nužudė mažiausiai du žmones: savo pirmąjį vyrą, už kuriuo buvo priversta ištekėti, kad atgautų Džinės globą ir Keny, jos antras vyras, kuris netinkamai elgiasi su Džine.

Pirmasis sezonas baigėsi tuo, kad Džordžija tampa pirmoji ponia miestelyje, o privatus tyrėjas Kordova, atskleidė Džinei, kad jis žino, kad jos mama nužudė Keny. Bet atrodo, kad yra didelė tikimybė, kad Kordova to neįrodys.

Viena vertus, Džinė ir Ostinas sudegino gamyklą, kuri būtų tarnavusi kaip įrodymas. Antra, Džordžija kažkaip sugeba įdėti tai, kas liko nuo Kenio į fejerverkus, kai buvo švenčiami Pauliaus rinkimai. Taigi jokių įrodymų nebeliko.

Ostino tėtis

Ostinas rašydavo savo tikrajam tėčiui laiškus, bet jie niekada jo nepasiekdavo. Vieną kartą Džinė nusiunčia visus Ostino laiškus jo tėčiui, kuris pasirodo sėdi kalėjime.

Kai dukra papasakojo apie tai savo mamai, ji su pasibaisėjimu suprato, kad išėjęs iš kalėjimo, jis suras juos. Antrame sezone taip ir nutinka. Jis grįžta pas savo sūnų bei pasiruošęs atkeršyti Džordžijai už sėdėjimą kalėjime.

Apibendrinimas

Straipsnyje aptarėme serialo Džinė ir Džordžija pratęsimą antrajame sezone. Tai veiksmo kupinas bei intriguojantis pratęsimas, kuris tikrai yra vertas Jūsų dėmesio.

Serialą Džinė ir Džordžija galite peržiūrėti platformoje – FILMAI.LIFE