Įvairius sekso žaislus įsigyti yra ganėtinai lengva ir žymiai lengviau nei galvoja daugelis porų. Lietuvoje veikia be viena internetinė parduotuvė, kuri suteikia galimybę įsigyti įvairias erotines prekes greitai, saugiai ir anonimiškai. Net ir neradus norimų priemonių Lietuvoje, bet kokiu atveju galima žvalgyti užsienyje veikiančiose el. parduotuvėse. Pabrėžtina, kad kainų skirtumai tarp tradicinių ir elektroninių parduotuvių yra aiškiai matomi. El. parduotuvėse ne tik pasirinkimas yra didesnis, bet ir kainos labiau prieinamos pagal kišenę. Tad, jeigu jus domina erotinių prekių įsigijimas, tuomet be jokios abejonės turėtumėte rinktis specializuotų internetinių parduotuvių pasiūlymus.

Dabar sekso prekių parduotuvės pateikia įspūdinga prekių pasirinkimą. Galite rinktis tie apsaugos priemones, tiek įvairius sekso žaislus ar net apatinį trikotažą. Aišku, viskas priklauso nuo to, kiek pinigų galite išleisti. Tačiau, verta žinoti, kad elektroninėje erdvėje neretai pasitaiko daugiau akcijų, per kurias sutaupomos nemažos pinigų sumos. Jeigu esate iš tų porų, kuri nori išbandyti kažką naujo lovoje, tuomet tikrai vertėtų pasižiūrėti į el. parduotuvių pasiūlymus. Tiesa, tai nereiškia, kad visur viską įsigyti yra saugu.

Norintiems saugiai įsigyti erotines prekes, pirmiausia reikėtų susidaryti populiariausių ir labiausiai žinomų el. parduotuvių sąrašą. Tikėtina, kad ten prekių pasirinkimas bus didžiausias, o svarbiausia – nemaža tikimybė, kad ten bus patikimiausi pardavėjai, kurie garantuos jūsų pinigų saugumą. Perkant erotines prekes iš pavienių asmenų, kurie neaišku ar užsiima legalia prekyba, visada kyla rizika prarasit pinigus arba tiesiog įsigyti nekokybiškas prekes. Erotinės prekės nėra išimtis – pirkdami jas neatsargiai, galite prarasti pinigus.

Perkant erotines prekes internetu, patartina įdėmiai skaityti kas rašoma aprašymuose. Juose nurodytos visos svarbiausios detalės, į kurias privalu atsižvelgti. Kai kurie pardavėjai nustato mažesnes kainas dėl kelių priežasčių, tačiau to nereikėtų iš karto sieti su prasta prekių kokybe. Kokybiškos erotinės prekės pigiau gali kainuoti per specialius išpardavimus arba tiesiog esant akcijoms.

Kalbant apie nuolaidas, sutaupyti galima ir tais atvejais, jeigu viskas perkama vieno užsakymo metu. Tuomet nereikia laiko ir pinigų švaistyti atskirai mokant pristatymo mokesčius skirtingiems pardavėjams.