Svorio trūkumas, kaip ir nutukimas, gali sukelti įvairias ligas, tačiau ši problema yra sprendžiama panašiai kaip ir nutukimo – sportuojant. Žinoma, vien sportu svorio prigauti nepavyks, todėl vėlgi – bus reikalinga ir tinkama mityba. Jeigu esate iš tų, kurie pasižymi svorio trūkumu, tuomet nedelsiant turėtumėte tuo susirūpinti. Kaip priaugti svorio galite sužinoti internete pasidomėję specialiais patarimais, kuriuos pateikia tiek mitybos specialistai, tiek ir profesionalūs sportininkai. Tačiau verta atminti, kad kiekvienam žmogui turi būti sudaromas skirtingas mitybos planas bei sporto režimas, nes vis dėlto – viskas priklauso nuo kūno masės.

Norint priaugti svorio, būtina ne tik tinkamai maitintis, bet ir užsiimti aktyvia fizine veikla. Metabolizmas yra procesas, kurio metu jūsų organizme vyksta įvairiausios cheminės reakcijos. Tam, kad jos įvyktų, būtinas ne tik tinkamai maitintis, bet ir nepersistengiant užsiimti aktyvia fizine veikla Trumpai tariant, jeigu bandysite svorio priaugti tik daug valgant, tuomet tikėtina, kad iš to nieko gero nebus. Žinoma, viskas priklauso ir nuo to ką valgote.

Svorio priaugimui dažniausiai naudojamas metodas, kuomet siekiama priaugti kūno masės, o po vyksta jos ryškinimas. Trumpai tariant, specialistai gali rekomenduoti kurį laiką vengti sporto. Prieš tai jums bus sudaromas specialus mitybos planas, jog priaugtumėte masės. Žinoma, tai nebus raumenų masė, tai daugiausia bus riebalai. Kai jūsų kūnas priaugs pakankamai riebalų masės, tuomet jau bus pasitelkiamas sportas, jog tie riebalai virstų raumenimis.

Žinoma, galima atlikti viską vienu metu t.y. derinti mitybą kartu su sportu. Tačiau pabrėžiama, kad pradžioje tai gali būti sudėtinga, tad galiausiai vis tiek pirmiau riekės priaugti svorio iki tos ribos, kai jau nebebus jokio pavojaus.

Derinant mitybą ir sportą vienu metu, organizmas skatina metabolizmą bei kitas reakcijas, kurios yra labai svarbios. Sportas reikalingas tam, kad jūsų organizmas geriau apsirūpintų reikiamomis medžiagomis, kurios gaunamos su maistu. Tai reiškia, kad pakoregavus mitybą, jūsų organizmas geriau įsisavins reikiamas medžiagas, jeigu tinkamai sportuosite. Tad, jeigu norite priaugti svorio, tuomet pasikonsultuokite su specialistais, nes jie tikrai gali padėti.