Garažo vartai yra visiškai individualus dalykas. Todėl kai kuriais atvejais jų kaina priklauso nuo tam tikrų techninių aspektų, o kartais – nuo individualaus pasirinkimo.

Tuo pačiu specialistai įvardija keletą kriterijų, kuriems tikrai taupyti nevertėtų. Vienas iš jų – tai vartų veikimo garsas, kurį lemia tiek patys vartais, tiek jų įranga bei kokybiškas ir profesionalus jos sumontavimas. Kitas svarbus momentas – darbinė vartų temperatūra, kuri gali apsaugoti nuo nemalonumų žiemą. Bet kuriuo atveju, specialistai rekomenduoja renkantis vartus labai atidžiai rinktis tiek vartų rangovą, tiek ir atsižvelgti į siūlomų vartų technines charakteristikas.

Garažo vartų kaina susideda iš dviejų dedamųjų – tai pačių vartų ir vartų automatikos. Kaip žinia, vartai gali būti pakeliami, atveriami bei nustumiami, nuo to taip pat priklauso vartų kaina. Tačiau ją dar įtakoja išmatavimai, pasirinktų segmentų techninės savybės, todėl kiekvienu atveju reikėtų labai atsargiai vertinti itin žemą vartų kainą.
Kainų įvairovė taip pat egzistuoja ir kalbant apie vartų automatikos pasirinkimą. Čia kaina taip pat priklauso nuo to, kokiems vartams ji yra reikalinga ir kokios vartų techninės savybės. Automatikos kaina priklauso nuo jos galingumo bei valdymo ypatumo ir papildomų valdymo funkcijų. Todėl kiekvienu atveju tai yra taip pat labai individualu. Renkantis automatiką, svarbiausia atsižvelgti į darbinę temperatūrą, atsparumą drėgmei, aplinkos poveikiui, gali būti aktualus ir atidarymo laikas.

Subendrinus šias dvi dedamąsias, iš kurių susideda vartai, taip pat atsižvelgiant į individualius pasirinkimus ir poreikius, gausime bendrą garažo vartų kainą. Todėl atsakyti, kiek gi kainuoja garažo vartai, vienareikšmiškai negalima. Taip pat ir kaina, kurią sumokėjo už savo vartus jūsų kaimynas, nebūtinai bus tokia pati taikoma ir jūsų vartams.