Daugelis žmonių mano, kad įprasti roletai labiau tinka biuro patalpoms, o namų aplinka turėtų būti jaukesnė. Štai kodėl daugelis renkasi roletus diena-naktis. Skirtumas nuo įprastų roletų yra tas, kad jie susideda iš besikeičiančių skaidrių ir nepermatomų juostų.

Tokių roletų gamybai naudojami dviejų tipų audiniai: skaidrus ir nepermatomas. Skaidri medžiaga gali būti tiulis, organza, šilkas. Nepermatomos juostos gaminamos iš natūralių ir sintetinių medžiagų. Audinys yra apdorotas specialiu impregnavimo mišiniu, apsaugančiu jį nuo dulkių, blukimo ir suteikiančių antistatinių savybių.
Roletai diena-naktis efektyviai reguliuoja šviesos srautą, kartu derinant originalų dizainą, paprastą naudojimą, universalumą.

Kokie jų pranašumai, palyginti su įprastais roletai?

Pagal tvirtinimo tipą roletai diena naktis yra panašūs į įprastus roletus. Geriausias būdas juos montuoti mažuose kambariuose tiesiai ant lango rėmo. Tokiu atveju palangė lieka atvira ir prieinama.

Diena-naktis roletai labai populiarūs ir pamėgti dėl šių savybių:
Universalumas – jie puikiai atrodo bet kuriame kambaryje, bute, biure, privačiame name.
Lengvas valdymas, paprastas kėlimo ir nuleidimo mechanizmas. Jis sukurtas taip, kad kiekvieną audinio sluoksnį būtų galima valdyti atskirai.
Lengva priežiūra – pakanka kartą per mėnesį nuvalyti dulkes drėgna šluoste.
Jie suteikia kambariui komfortą ir estetiką.
Korpusas pagamintas iš aliuminio, kuris garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Dieninės nakties roletai yra labai patikimi ir patvarūs. Šio tipo apsaugos nuo saulės sistema yra gana draugiška aplinkai.

Žaliuzės diena-naktis gali būti montuojamos tiek ant plastikinių langų, tiek ant paprastų, be to, jos taip pat naudojamos durų dekoravimui su stiklo intarpais.

Dienos ir nakties roletų spalva turėtų būti parinkta atsižvelgiant į kambario savybes. Mažus kambarius geriau dekoruoti žaliuzėmis, kad atitiktų sienas. Bet jei kambarys yra siauras ir ilgas, o lango anga yra ant trumpos sienos, tada geriau pasirinkti ryškią kontrastingą spalvą.