Vis dažniau pagaunate save svarstant ar ieškoti antros pusės ar ne? Nežinote kas laukia ateityje ir ar apskritai tai duotų kažkokios naudos? Būtina suprasti, kad santykių kūrimas gali pareikalauti aukų ir tikrai ne viskas klostysis taip, kaip filmuose. Psichologai siūlo labiau analizuoti aplinkines situacijas ir labiau pasidomėti su kokiais iššūkiais susiduria poros. Galbūt tai padės lengviau apsispręsti kuria linkme judėti.

Turint antrą pusę, galite būti smarkiai apriboti. Kaip jau minėta, santykiai gali pareikalauti aukojimosi. Gali būti, jog turint antrą pusę, negalėsite užsiimti kažkokia veikla, ypač tokia, kuri nepatinka jūsų antrai pusei. Ne vienas žmogus susiduria su tokiais apribojimais. Kartais netgi atsiranda ultimatumai, kurie verčia rinktis – antra pusė ar kažkoks pomėgis.

Kalbant apie dėmesį antrai pusei, natūralu, kad jo norisi kuo daugiau. Laiko atžvilgiu irgi gali būti sudėtinga, tad čia labai svarbu atrasti tokį partnerį ar partnerę, kuri nebūtų smarkiai prieraiši ir mėgstanti kontrolę. Trumpai tariant, jeigu pasirinksite netinkamai, gali būti, jog turėsite savo antrai pusei duoti daug daugiau dėmesio nei tikėjotės. Tai pareikalaus laiko, kurio gali nelikti mėgstamiems pomėgiams.

Taip pat reikia paminėti, kad rutina yra viena dažniausių priežasčių, dėl kurių įvyksta skyrybos. Jeigu diena iš dienos viskas yra taip pat, tai gali greitai nusibosti. Specialistai akcentuoja, kad būtina reguliariai imtis naujovių, kurios neleistų poroms nuobodžiauti. Jeigu bus įsisukta į rutiną, tuomet tik laiko klausimas kada visi santykiai nutrūks.

Ne ką mažiau svarbu suvokti ir tai, kad santykiai ne visiems atneša naudos. Kalba eina tiek apie psichologinę naudą, tiek ir apie finansinę. Netinkamai pasirinkta antroji pusi gali atnešti daug daugiau streso nei patyrėte dar iki santykių kūrimo. Gali būti, jog gyvenant su antrąja puse, teks išleisit daugiau pinigų nei išleisdavote gyvendami vieni. Tad, čia labai svarbu rasti tokį žmogų, su kuriuos tiesiogine žodžio prasme būti kartu būtų naudinga, o ne žalinga.

Norint sukurti kokybiškus santykius, tam prireiks laiko, tad jokiu būdu nesirinkite atsitiktinių žmonių tikėdamiesi geriausio rezultato.

Paruošė: http://eric-rechsteiner.over-blog.com/