Populiarėjančios minimalizmo idėjos, sparčiai „įsisunkiančios“ ir į lietuvių pasąmonę, yra sunkiai suderinamos su nuo rūbų gausos lūžtančiomis spintų lentynomis. Bandymas gyventi laikantis idėjų, nukreiptų prieš besaikį vartotojiškumą, bus nieko vertas, jei turėsite n+10 rūbų derinių ir vis dar skųsitės, neva nėra kuo rengtis (situacija, pažįstama dažnai moteriai). Internetinė rūbų parduotuvė Technomada.lt siūlo išeitį – kombinezonai. Tai – rūbas 2in1, neužimantis daug vietos spintoje, tačiau leidžiantis kasdien jaustis patogiai bei stilingai. Kombinezonai gali aprengti visą šeimą – ne tik mamą bei tėtį, bet ir mažuosius.

Ilgą laiką kombinezonas buvo laikomas rūbu, tinkamu tik darbui, pavyzdžiui, autoservise. Tad žmogus, išėjęs į gatvę pasipuošęs tokia apranga, galėjo būti palaikytas neadekvačiu ar, mažų mažiausiai, susipykusiu su stiliumi. Tačiau mados linkusios keistis ir atnešti naujovių, keliančių klausimą, kaip be jų buvo gyvenama iki šiol. Kombinezonas – vienas tokių mados „išsišokėlių“, puikiai pritapęs mūsų garderobe. Patogu, kai, užuot svarsčius, kaip suderinti viršutinę aprangos dalį su apatine, galima tiesiog akimirksniu apsirengti vientisą rūbą ir jaustis patogiai bei madingai. Populiariausi laisvalaikiui skirti kombinezonai, tačiau prekyboje galima rasti ir šventinių, su kuriais pasipuošusi moters neabejotinai „nušluostytų nosį“ daugeliui suknelėmis pasipuošusių damų. Tiesa, proginio kombinezono siluetas bei medžiagos reikalauja geros figūros, priešingu atveju rizikuojama atrodyti kaip su skolinti rūbu.

Kombinezonai, pažvelgus į juos dėvinčius, atrodo tarsi beformiai maišai, tinkami kiekvienam. Tačiau pirmo pasitaikiusio kombinezono pirkti nederėtų: yra kelios esminės taisyklės, į ką svarbu atkreipti dėmesį.

  • Jei kombinezonas bus per mažas, ne tik atrodysite negražiai, bet ir jausitės nepatogiai. Rekomenduoja rinktis dydį ne „iš akies“, o atkreipti dėmesį į pateiktus išmatavimus.
  • Medžiaga. Nuo rūbo sudėties priklauso ne tik šio patogumas, bet ir ilgaamžiškumas bei priežiūros ypatybės. Derėtų nesirinkti šimtaprocentinės sintetikos, o dairytis natūralesnių medžiagų – medvilnė, linas.
  • Skalbimo ypatybės. Pasidomėkite, ar dėmesį patraukęs kombinezonas gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje. Rankomis skalbti tokį, gana didelį rūbą, bus ganėtinai sunku, o ir noro, sutikite, vargu ar bus.

 

Artėjančios šventės – puiki proga įsigyti nauja kombinezoną sau bei artimiesiems. Tai gali tapti jaukia dovana ar puikia idėja kalėdinei fotosesijai.

Straipsnis paruoštas pagal Technomada.lt