Į Švediją iš Lietuvos gabenti krovinius labai patogu ir populiaru būtent keltais. Šiuo būdu krovinių gabenimas vyksta net kelių skirtingų Švedijos uostų kryptimis, o patys populiariausi maršrutai yra iš/į Karlshamną, Trelleborgą bei Nynashamną. Pastarasis uostas yra įsikūręs netoliese Stokholmo, todėl į čia ir į ten kroviniai gabenami labai dažnai. Tačiau yra galimybė krovinius gabenti ir į kitus miestus, atsižvelgiant į aplinkybes ir patogumą.

Keltų į Švediją maršrutai yra labai dažni, o grafikai tikslūs, todėl klientų kroviniai nėra užlaikomi ir paprastai tikslą pasiekia visada laiku. Išskyrus tuos atvejus, kuomet dėl oro sąlygų keltas negali numatytu laiku išplaukti iš uosto arba dėl tos pačios priežasties – įplaukti.

Esant normalioms sąlygoms, kelionės trukmė keltu į Švediją trunka ne trumpiau kaip 10 valandų. Šis maršrutas laikomas ilguoju, todėl ir prisiregistruoti į keltą rekomenduojama likus ne mažiau kaip dviems valandoms.
Į Švediją, kaip ir į kitas šalis, keltu kroviniai gabenami įvairūs ir įvairaus dydžio, net ir negabaritiniai ar pavojingi kroviniai. Laivais gabenama ne tik įvairi produkcija, bet ir stambiagabaritė technika bei net surenkami namai. Tiesa, kai kuriais atvejais nestandartinio dydžio kroviniai gali neatitikti atitinkamo uosto parametrų. Tokiu atveju ieškoma paties geriausio alternatyvaus sprendimo, kad kliento krovinys pasiektų Švedijos krantus.

Keltais gali būti gabenami ir farmaciniai kroviniai, gėlės ar greitai gendantys, pavyzdžiui, maisto produktai. Tačiau priklausomai nuo krovinio tipo, privalo būti laikomasi atitinkamo pervežimo temperatūrinio ar kitokio krovinio reikalavimus atitinkančio režimo.

Populiaru laisvais gabenti įvairius birius žemės ūkio produktus – grūdus, taip pat trąšas, smėlį ar cementą. Visi kroviniai yra pakraunami atsižvelgiant į krovinių grupes ir saugiai bei patikimai pritvirtinami.