Tobulėjant technologijoms ir medicinai krūtų didinimas implantais šiuo metu tikrai ne vienintelis ir pagrindinis pasirinkimas norint pasididinti bei pasikoreguoti krūtinę. Pastaruoju metu itin populiarėjanti procedūra krūtinės formavimui – krūtų didinimas riebalais. Būtent šis metodas yra alternatyva krūtų didinimui implantais. Krūtų didinimas riebalais atliekamas naudojant pačios pacientės riebalus.

Krūtų didinimo riebalais privalumai
Šiuo metodu vienu metu galima atlikti net dvi operacijas – riebalų nusiurbimą iš nepageidaujamos kūno vietos ir krūtų korekciją. Operacijos metu nenaudojami implantai ar kitos nenatūralios medžiagos, todėl ir efektas gaunamas natūralus. Procedūros metu nedaroma chirurginių pjūvių, tad nelieka ir nepageidaujamų randų.

Pasiruošimas operacijai
Visų pirma jums reikės konsultacijos, kurios metu aptarsite operacijos detales, nuo kur norėsite nusiurbti riebalus ir juos perkelti į krūtinę. Iki numatytos operacijos dienos rekomenduojama kurį laiką nevartoti kraują skystinančių vaistų, nesilaikyti drastiškų dietų. Laikykitės visų gydytojo paskirtų rekomendacijų, kad operacija praeitų kuo sklandžiau.

Kaip viskas vyksta?
Krūtų didinimui riebalais nenaudojami jokie papildomi implantai ar kitos medžiagos, riebalai yra nusiurbiami iš norimos pacientės vietos, dažniausiai tai būna šlaunys, pilvas, sėdmenys. Nusiurbti riebalai yra specialiai apdorojami, kad būtų tinkami naudoti krūtų didinimui. Operacija trunka apie 3 valandas, jos metu yra taikoma bendrinė nejautra. Kadangi tai natūrali medžiaga, jos dažniausiai yra suleidžiama daugiau, nes ne visi riebalai prigyja. Dažniausiai prigyja nuo 30 iki 70 procentų riebalų.

Pooperacinis laikotarpis
Paskirtą laiką po operacijos (apie 10 dienų) negalima vairuoti, vengti didelio fizinio krūvio, sunkių svorių kilnojimo. Iki dviejų savaičių krūtinė gali būtų patinus, ją mausti, taip pat tose vietose gali būti mėlynės. Pilnas sugijimas ir rezultatas dažniausiai pradeda matytis praėjus maždaug mėnesiui.

Visoms, svajojančioms apie tobulą krūtinę verta pagalvoti būtent apie šį metodą. Medicinos naujovės kuriamos būtent tam, kad moterys galėtų kuo paprastesniu būdu turėti idealią figūrą.