Daugelis psichologų teigia, kad bet kokie užsiėmimai tiesiogiai priklauso nuo tvarkos jūsų darbovietėje. Kiekvienas pats nusprendžia, kiek toks teiginys yra teisingas, tačiau niekas nesiginčys, kad darbo vietos patogumas, grožis ir funkcionalumas jau suteikia sėkmės bet kuriam verslui. Todėl kuriant savo darbo zoną, visada patartina atkreipti dėmesį net į mažiausias detales.

Savo nuomonę apie įmonę žmogus susidaro pirmą kartą patekęs į biurą, susidaręs įspūdį apie kambaryje tvyrančią komforto ir jaukumo atmosferą. Biuro spintelių įvairovės, kaip ir gyvenamųjų patalpų spintelės, pirmiausia atlieka įvairių daiktų, ypač verslo dokumentų, saugojimo funkciją.

Statistikai nustatė, kad tinkamo dokumento paieškai skiriame apie 140 valandų per metus. Todėl atminkite pagrindinį dalyką – visi dokumentai turi būti saugomi aplankuose! Aplankai sudėti spintose ir spintelėse.
Jūsų dokumentams apsaugoti gali prireikti rakinamų spintelių. Jei vietos yra mažai, apsvarstykite galimybę pridėti biure lentynas, kad būtų naudojama vertikali erdvė.

Norint sukurti efektyvų biurą, viskas turi būti vietoje. Pasirinktos saugojimo galimybės neturi būti prašmatnios ir atitikti jūsų biuro baldus.

Atviros spintelės naudojamos dokumentams laikyti, kurie dažnai yra būtini darbo metu. Juose taip pat yra nedideli dekoratyviniai elementai suvenyrų, nuotraukų rėmelių, atvirukų, figūrėlių ir kt. pavidalu, kurie puošia kambarį ir suteikia jaukumo.

Uždara spintelė daugiausia naudojama archyvams, užsakymams, ataskaitoms ir kitiems svarbiems dokumentams saugoti. Tokiose spintelėse esančios durys yra pagamintos iš vyrių, varstomos arba stumdomos
Kombinuotose spintelėse yra atvirų ir uždarų spintelių kombinacija.

Šiuolaikinei spintelių gamybai būdingos ne tik griežtai geometrinės formos, bet ir kreiviniai, asimetriški dizainai.
Bet kuriam vadovui svarbu, kad dėl patogaus baldų ir kitų daiktų išdėstymo personalo biurai būtų erdvūs ir patogūs. Tai yra vienas iš veiksnių, gerinančių darbo atlikimo kokybę.