Renkantis lietaus surinkimo sistemas, ypač svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kaip jos bus sumontuotos. Šiuo metu plieniniai lietvamzdžiai yra vieni perkamiausių, tačiau tai dar nereiškia, kad tokios sistemos įrengimas kainuos mažai. Besidomintiems lietvamzdžių įsigijimu bei lietaus surinkimo sistemų montavimu, pirmiausia būtina suprasti, kad visus darbus reikia atlikti pagal tam tikrus standartus. Priešingu atveju, įsigytos sistemos nelabai padės tinkamai apsisaugoti nuo lietaus vandens. Tai reiškia, kad jeigu neišmanote apie montavimą, tuomet visus darbus perleisti teks profesionalams. Įsigyti lietvamzdžius yra paprasta, o juo sumontuoti – žymiai sunkiau, nes tai reikalauja šiokių tokių žinių.

Kaip bebūtų, lietvamzdžius bei kitas detales šiuo metu galima užsakyti internetu, tačiau pirkėjai turi suprasti, kad jiems teks atskirai užsakyti ir montavimo paslaugas. Tai reiškia, kad sumokėję pinigus už lietvamzdžius bei kitas detales, jūs neturėtumėte tikėtis, kad į tą kainą bus įskaičiuoti ir montavimo darbai. Daugelis įmonių nurodo, kad jos tik prekiauja lietaus surinkimo sistemomis, tačiau jų nemontuoja. Tad, jums gali tekti montavimo paslaugas užsakyti jau kažkur kitur. Internete galima rasti ne tik pigias medžiagas, bet ir ganėtinai pigias montavimo paslaugas siūlančiu specialistus. Jokiu būdu nepatartina rinktis tų paslaugų teikėjų, kurių paslaugų kokybę jau skundėsi ne vienas klientas. Tad, ieškodami montavimo paslaugas teikiančių specialistų, paieškokite ir atsiliepimų apie jų paslaugų kokybę.

Jeigu jus domina tik aukščiausios kokybės lietaus surinkimo sistemos, tuomet reikėtų žinoti, kad cinko – titano lietvamzdžiai yra laikomi vieni kokybiškiausių. Aišku, jų kaina bus šiek tiek didesnė nei tarkime – skardinių lietvamzdžių. Be abejo, tai liečia tik pačias medžiagas, nes kaip jau minėta – montavimo darbų kaina derinama atskirai.

Norintiems įsirengti lietaus surinkimo sistemą, patartina ieškoti tokių įmonių, kurios prekiauja medžiagomis ir tuo pačiu siūlo montavimo paslaugas. Tai leisti sutaupyti šiek tiek pinigų. Matote, jeigu užsakytumėte ne tik lietvamzdžius, bet ir jų sumontavimo darbus, tuomet išleistumėte nemažą sumą. Paslaugų teikėjai, esant nemažam užsakymui, neretai pasiūlo kažkokias specialias nuolaidas, tad būtinai tuo pasidomėkite plačiau.