Lietuvoje logistikos paslaugos teikiamos ne tik vietiniam verslui, bet ir už Lietuvos ribų įsikūrusioms įmonėms. Jeigu jus domina šios paslaugos, tuo pirmiausia patartina kruopščiai panagrinėti įmonių pasiūlymus, o svarbiausia – analizuoti reikia ir įmonių reputaciją. Kai kurios logistikos įmonės turi gana prastus atsiliepimus iš klientų, tad jeigu jums svarbus jūsų krovinių ar prekių saugumas, tuomet į tokius pasiūlymus neturėtumėte kreipti dėmesio. Internete galima rasti daug įmonių, kurios siūlo kokybiškas ir nebrangias logistikos paslaugas tiek stambiam, tiek ir smulkiam verslui. Jums reikia tik plačiau pasidomėti esamais pasiūlymais.

Ieškant įmonių, kurios siūlo nebrangias logistikos paslaugas, pirmiausia rekomenduojama dairytis į paieškos sistemas. Per jas galima rasti geriausius įvertinimus turinčias bendroves. Kaip bebūtų, paslaugų kainos dažniausiai nustatomos individualia tvarka, nes kiekvienas klientas turi skirtingus poreikius ir kelia skirtingus reikalavimus. Jeigu jus domina distribucijos paslaugos, tuomet dėl jų taipogi galite kreiptis į logistikos bendroves – jos pasirūpins viskuo.

Elektroninėje erdvėje galima rasti begalę įmonių, kurios siūlo platų paslaugų paketą. Tačiau verta žinoti, kad yra tokių įmonių, kurios nedirba su smulkiomis įmonėmis. Dažniausiai sutartys pasirašomos individualiai aptariant sąlygas. Tai reiškia, kad vieniems klientams paslaugos bus teikiamos, o kitiems – ne. Viskas priklauso būtent nuo įmonės. Pavyzdžiui, vienos įmonės neteikia krovinių gabenimo paslaugų privatiems asmenims, kuriems reikia pervežti kažkokį labai smulkų krovinį į kitą šalį. Įmonės dažniausiai nedirba su menkaverčiais kroviniais, nes joms tiesiog neapsimoka.

Pabrėžtina, kad yra tokių logistikos bendrovių, kurios siūlo ne tik krovinių gabenimo, bet ir sandėliavimo ar perpakavimo paslaugas. Jos gali už pakankamai mažą kainą pasirūpinti jūsų prekėmis net ir labai ilgą laiką. Pavyzdžiui, jeigu esate bendrovė, kuri užsiima maisto produktų prekyba, tai galbūt jums patiems netgi neapsimokės užsiimti tų prekių pristatymu į vietas – kai kurios logistikos bendrovės viską gali padaryti pigiau nei jūs patys. Tad, jums tik reikia susirasti patikimus partnerius ir tiek.

Ieškant logistikos paslaugas teikiančių įmonių, siūloma vengti tų, kurios turi nusiskundimų dėl nesugebėjimo užtikrinti krovinių saugumo.