Miegamojo lovą galima rinktis iš trijų tipų: lovą su kojomis ir laisva erdve, lovą be kojų ir aklinai uždengta erdve po čiužiniu, lovą su patalynės dėže ir pakeliamu čiužiniu. Lova su kojomis turi daug privalumų ir minusų. Privalumai: baldas atrodo lengvesnis, kambarys erdvesnis, yra galimybė lengvai išvalyti dulkes po lovą, po ją galima sudėti retai naudojamus daiktus, o minusai yra tokie, kad neturi patalynės dėžės. Lova be kojų atrodo žymiai masyvesnė, stipresnė, tvirtai stovinti ant žemės, norint užtikrinti ventiliaciją erdvė po lova yra aklinai uždara, su pardavėju reikėtų pasitarti dėl čiužinio. Lova su patalynės dėže yra pati praktiškiausia, nes joje telpa daug įvairių daiktų. Vietoje pakeliamo čiužinio gali būti lovos su stalčiais į kurias tvarkingai galima sudėti patalynę, pirkdami atkreipkite dėmesį į galvūgalį ir į medžiagiškumą. Šių lovų konstrukcija sudėtingesnė, todėl ir kaina bus didesnė.

Miegamojo lovos internetu

Lovos internetu– tai šiuolaikiškas, patogus apsipirkimas, už gerą kainą, vyksta akcijos ir nuolaidos. Internetinėje erdvėje platus lovų pasirinkimas, prie kiekvieno baldo modelio yra smulkus gaminio aprašymas: aukštis, plotis, ilgis, čiužinio išmatavimai, iš kokios medžiagos pagamintas lovos korpusas, koks lovos audinys.

Modernaus dizaino lovos

Modernaus dizaino lovos pasižymi neįprastomis formomis. Modernūs formų linkiai suteikia žmonėms patogumą, išryškina miegamojo stilių, dazainą. Jos gaminamos iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, todėl tarnaus ilgai, ilgaamžės, gamybai naudojami audiniai yra įvairiausių spalvų, skirtingų tekstūrų, norintys ramybės, jaukumo gali rinktis lovas su LED apšvietimu. Mažam kambariui geriausia rinktis modernaus stiliaus baldus, šviesių ir natūralių tonų, tinkamiausia vieta lovai statyti yra prie sienos, toliau nuo durų, kai lovos galvūgalis remiasi į sieną ir sukuriamas saugumo, komforto jausmas. Blogas pasirinkimas būtų statyti ją kampe, ar galvūgalį į langą.

Miegamojo komplektai

Miegamojo komplektą gali sudaryti baldai, atsižvelgiant į žmogaus poreikius, norus ir galimybes. Pirmiausia pasirenkama miegamoji lova, prie jos derinama spinta, spintelės, komoda, kosmetinis staliukas, veidrodis, lentynos.