Svarbu naudoti tinkamą impregnantą, jis dažniausiai būna bespalvis ir tinkamas natūralios odos rankinei valyti. Pirmiausia, reikėtų impregnantu patepti nedidelį, mažai matomą plotelį, kad įsitikintumėte ar jis nepažeidžia odos, ar pašalina mažus subraižymus. Valant odinę rankinę su impregnantu, oda neišsausėja, neskilinėja išlaiko blizgesį ir atrodo tarsi nauja. Jei netyčia aptaškėte rankinę tai dėmę reikia pašalinti kuo greičiau nes vėliau bus sunkiau išvalyti.

Odinės rankinės negalima valyti su spiritu, acetonu ar benzinu. Tiesioginiai saulės spinduliai gali išblukinti odą, todėl norint išvengti išblukimo, laikykite ją pavėsyje, oda ypač jautri medžiaga, padžiauta ant radiatoriaus nuo per didelio karščio gali deformuotis, o paviršius suskilinėti. Liečiant rankinę nešvariomis rankomis gali pasilikti pirštų anspaudai, riebalinės dėmes, o nuo riebalų, nuo rankų kremų, ilgainiui gali prisigerti oda ir bus sunku išvalyti. Jeigu rankinės kiekvieną dieną nenaudojat, rekomenduojama į ją įdėti popieriaus, kartono, kad ji nesideformuotų ir laikyti ją ant lygaus paviršiaus, o ne pakabintą ant pakabos, ar kėdės atlošo.

Vyriškos odinės rankinės

Vyriškos odinės rankinės per petį gaminamos iš aukščiausios rūšies natūralios odos ir lengvai derinamos prie įvairių stilių tinkančios įvairaus amžiaus vyriškos lyties piliečiams, odinės rankinės dažniausiai gaminamos iš karvės odos, veršiuko odos, avies odos, o galutinė gaminio išvaizda priklauso nuo išdirbimo technologijos. Paklausą turi ir vyriški klasikinio stiliaus portfeliai, kuprinės ir nedidelės rankinės į kurias telpa pagrindiniai nešiojimui skirti daiktai: piniginė, raktai, telefonas. Rankinės turi trumpą rankeną ir papildomą peties dirželį.

Labiausiai mėgstamos juodos ir rudos spalvos rankinės. Patogi vyriška kuprinė yra tokia į kurią telpa reikalingiausi daiktai, einant į universitetą, mokyklą ar į sporto salę, geriausiai pasirinkti kelių skyrių kuprinės modelį, tuomet galėsit tvarkingai susidėti visus daiktus.

Moteriškos odinės rankinės

Rankinė moteriai yra neatsiejama garderobo dalis, pagyvina jos įvaizdį, stilių. Didelė odinė rankinė puikiai tiks kompiuteriui, knygoms ir dokumentų įdėklams. O maža rankinė smulkiems daiktams.