Turbūt nesupyksite, jei pasakysime, kad pledas yra tikras jaukumo simbolis. Nauji pledai ne tik jaukūs, bet ir dailūs. Ne tik minkšti, bet ir švelnūs. Ne tik šilti, bet ir leidžiantys atsipūsti.

Tikriausiai nesupyksite ir dėl eilėraščio. Štai:

Jeigu trūksta šilumos, malonu būt apsigaubus.

Jeigu šalta ir nyku, pledas bus geriausias draugas!

Norite jaukumo, norit atsipūsti?

Naujas pledas – pasirinkimas, verčiantis suklūsti!

Tokiems ir dar gražesniems eilėraščiams įkvėps merinosų vilnos pledas su avytėmis. Žinote, jis irgi nusipelno kelių rimuotų eilučių:

            Nauji pledai – gražūs, pigūs!

            Merinosų vilna čia.

            Aukšta kokybė ir jaukumas

            Ir vasarą, ir kai žiema.

Kartais (o gal dažnai) būna va taip: „yra žiema, noriu vasaros!“; „yra vasara, noriu žiemos!“ Jei dabar šaltasis metų laikas, jei už lango gūdu, jei net kambaryje trūksta jaukumo, puikus dalykas bus pledas. Jaukumas tuomet yra ne koks pasvaičiojimas, o maloni realybė.

Ir dar kai kas. Nauji pledai itin kokybiški, bet kainos požiūriu ne visada priklauso premium klasei. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad norint nusipirkti gerą produktą nebūtina permokėti. Šitai patinka ne tik taupiems, bet ir apskritai visiems.

Nenustebkite, bet kokybiškas pledas už patrauklią kainą irgi įkvepia eilėraščiams:

Pigu, stilinga ir jauku –

Tai pledas iš didžios raidės,

Kuriam nebaisios jokios žiemos

Ir vasara ateit galės.

Jau tikriausiai supratote, kad dailaus dizaino pledas galėtų būti puiki dovana. Ypač kūrybiškoms asmenybėms. Jei turite bičiulį poetą, pledas, ko gero, tiktų kaip viena tikslingiausių dovanų.

Dėmesio vertos ne tik poetinės savybės. Štai minėti merinosų vilnos pledai pasižymi ventiliacinėmis, šiluminėmis, kraujotaką stimuliuojančiomis ir antibakterinėmis savybėmis. Specialistai pažymi ir universalumą: malonu apsigobti vėsų vakarą, o bet kuriuo metu – naudoti kaip stilingą interjero detalę.

Dailutėlis pledas, jaukus vakaras (nebūtinai vakaras – gali būti ir rytas, diena…) ir kūryba. Arba malonus pokalbis. Apskritai pledo reikšmė didelė, jis nėra tik daiktas. Su tuo sutinka turbūt kiekvienas. Ir ne be reikalo. Mėgautis, atsipalaiduoti, įsikvėpti naujiems darbams – puiki galimybė turint minkštą pledą.