Norint patogiai ir greitai įsigyti prekes galime apžvelgti jų aprašus, nuotraukas ir pasirinkus tinkamiausią užsisakyti tiesiog internetu, neišeinant iš namų bei nelaukiant eilėse prie parduotuvės kasų. Visai taip pat, patogiai ir paprastai jau galime įsigyti ir paslaugas.

Iki tol daug laiko ir kantrybės reikalavęs draudimo bendrovės pasirinkimas, dabar tapo daug paprastesnis. Pasinaudojus e. draudimo skaičiuokle galima apžvelgti geriausius draudimo pasiūlymus, o pasirinkus tinkamiausią, tiesiog įsigyti internetu. Greita, patogu ir paprasta net ir tiems, kurie nėra gabiausi naujųjų technologijų naudotojai.

Kuriems dar vis draudimosi internetu procesas atrodo painus, pateikiama trumpa instrukcija, kaip naudotis e. draudimo skaičiuokle.

  1. Pasirenkamas draudimo produktas:

– automobilio, motociklo, motorolerio ar kitos transporto priemonės privalomasis civilinės atsakomybės draudimas;

– KASKO draudimas;

– Kelionių draudimas;

-Turto draudimas;

-Nelaimingų atsitikimų draudimas;

-Gyvybės draudimas;

-Ar daugybė kitų, priklausomai nuo tam tikros bendrovės siūlomų draudimo tipų.

  1. Suvedami reikalingi duomenys, priklausomai nuo to, kokį draudimo tipą pasirinkote. Bet kuriuo atveju, turėsite pateikti asmeninius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, kontaktinę informaciją bei atsakyti į papildomus klausimus. Tada skaičiuoklė pateikia užklausas skirtingoms bendrovėms ir taip gaunama informacija – draudimo kaina atitinkamam klientui.
  2. Klientas vykdo bendrovių kainų palyginimą, gali apžvelgti visas jų siūlomas sąlygas ir pasirinkti, kuri, jo nuomone, yra tinkamiausia.
  3. Pasirinkus draudimą, čia pat galima už jį susimokėti internetu ar grynaisiais pinigais (priklausomai nuo pardavėjo).
  4. Gavus apmokėjimą, pasirašomas draudimo polisas ir išsiunčiamas klientui elektroniniu paštu, o prireikus ir paprastuoju.

Tikrai labai paprasta ir sutaupomas tiek vairuotojų, tiek draudimo bendrovės darbuotojų laikas, kuris gali būti paskirtas kokybiškam draudimo paslaugų įgyvendinimui. Be to, vairuotojai naudodamiesi e. draudimo skaičiuokle ir jos teikiamomis galimybėmis, gali sutaupyti pinigų. Dažnai užsisakydami polisą internetu gausite tam tikras nuolaidas, kurios negaliotų draudžiantis įmonių padaliniuose.

Nepraleiskite progos jau dabar pradėti daryti savo gyvenimą paprastesnį. Išmėginkite e. draudimo skaičiuoklę – išsirinkite geriausią, pigiausią pasiūlymą ir iš karto jį įsigykite.