Internetu kokybiškas bagažinės kilimėlis gali būti įsigyjamas vos už keliolika eurų, tačiau tai nereiškia, kad tokias kainas siūlo visi pardavėjai Lietuvoje. Elektroninėje erdvėje yra kelių kategorijų pardavėjai, kurie užsiima automobilių detalių bei aksesuarų prekyba. Įdomiausia tai, kad visi jie siūlo skirtingas kainas už labai panašius gaminius. Tad, ką reikėtų pasirinkti perkant šiuos automobiliams skirtus priedus? – pardavėjus rinktis reikia vertinant kelis apsektus. Jokiu būdu nebandykite rizikuoti perkant iš fizinių asmenų, kurie neva siūlo aukščiausios kokybės aksesuarus mažiausiomis kainomis. Apskritai kalbant, perkant tokius gaminius, būtina vengti antrų rankų, o jos dažnai pasitaiko skelbimų tinklapiuose ir kitose panašiose vietose.

Paprastas bagažinės kilimėlis gali kainuoti ir kelis, ir kelias dešimtis eurų. Kaip žinoti ką rinktis? Ž viską lemia keli kriterijai. Pradžioje, jums reikia pasižiūrėti kokio dydžio kilimėlio reikia. Kuo jis didesnis, tuo labiau tikėtina, kad kaina bus aukštesnė. Automobilio bagažinės dydis yra vienas svarbiausių faktorių, nulemiančių kilimėlio kainą. Žinoma, kainai įtaką daro ir tai, iš ko pagamintas tas kilimėlis. Įprastai pigesni yra guminiai kilimėliai, o brangesni – tekstiliniai. Tačiau tiek vienas, tiek ir kitas turi savų privalumų bei trūkumų.

Guminius kilimėlius bagažinėms naudoti siūloma dažniausiai dėl to, kad tai nėra transporto priemonės dalis, kurioje labai svarbi estetika. Tuo labiau, kad dabar yra tokių bagažinės kilimėlių, kurie tikrai dera prie daugelio transporto priemonių. Guminius kilimėlius siūloma rinktis tiems, kurie nori išvengti didelių išlaidų. Tekstiliniai yra skirti tiems, kuriems svarbu susiderinimas, o taip pat reikia paminėti, kad tokie kilimėliai nėra labai lengvai išvalomi.

Įprastai kubiniai kilimėliai gali būti tiek prisegami, tiek ir padedami paprastai. Prisegami bagažinės kilimėliai dažniausiai yra brangesni, nes jie yra skirti tik konkrečių markių automobiliams. Paprastai padedami kilimėliai dažniausiai tinka įvairiems automobiliams. Tačiau, būtinai pasižiūrėkite į dydžius, kad paksui nebūtų taip, jog patiems įsigytą kilimėlį teks trumpinti savomis priemonėmis. Kartais kai kurie vairuotojai tiesiog nusiperka per didelius kilimėlius ir paksui juos pjausto, kad būtų tinkamo dydžio.

Kalbant apie netinkamos prekės įsigijimą, o šiuo atveju – per didelį bagažinės kilimėlį, patartina pasidomėti pinigų grąžinimo garantijomis bei keitimo galimybėmis. Trumpai tariant, geriausios el. parduotuvės suteikia galimybę grąžinti nepatikusias prekes ir atgauti pinigus. Automobilių aksesuarų parduotuvės irgi dažnai elgiasi taip pat. Jeigu įsigytas kilimėlis  bus per mažas arba per didelis, jį galėsite grąžinti bei atgauti pinigus arba tiesiog jis bu pakeičiamas kitu ir tiek. Būtinai prieš perkant pasidomėkite ar yra suteikiama tokia pinigų grąžinimo ar pakeitimo galimybė.

Pabrėžtina, kad pinigų grąžinimo nereikėtų tikėtis tokiose vietose, kuriose pasižymi prastais atsiliepimais, kartais, vedini mažų kainų, kai kurie pirkėjai neatkreipia dėmesio iš ko tos prekės perkamos. Tarp vairuotojų tai irgi dažnai pasitaiko. Pamatę labai mažas kilimėlių kainas, jie juos įsigyja, tačiau nepasižiūri, kad pardavėjas nėra kažkoks prekybininkas. Pavieniai asmenys, kurie prekiauja naudotais gaminiais, nesuteikia pinigų grąžinimo garantijos. Tad, jeigu įsigytas bagažinės kilimėlis jums netiks, turbūt pinigų atgauti negalėsite ir pardavėjas nieko jums nepakeis.

Norintiems gauti visas garantijas, tiesiog patartina didesnį dėmesį sutelkti į pardavėjų paiešką. Nėra sunku susirasti gerai vertinamas automobilių aksesuarų ir dalių parduotuves internete. Užtenka pasinaudoti paieškos sistemomis ir tiek. Ten suvedate norimus terminus ir gaunate ne vieną nuorodą į parduotuvę. Liks tik atsirinkti geriausias parduotuves pagal klientų įvertinimus ir tiek.