Kaip jau supratote iš antraštės, kalbėsime apie tai, kas susiję su Orient laikrodžiais. Orient laikrodžiai – japoniška kilmė, aukšta kokybė ir plati skirtingų modelių pasiūla.

Domintis žodžio Orient reikšme randama įvairių atitikmenų – sąsajos ir su Rytais, ir su kryptimi, brangumu… Tad iš dalies pavadinimas reprezentuoja pačius laikrodžius (kilmės šalis Japonija, o Japonija yra Rytai). Žodis „kryptis“ taip pat labai tinkamas – juk laikrodžių gamintojas laikosi krypties, vysto gamybą apgalvotai, naujus modelius pristato po ilgų darbo valandų. O kaipgi brangumas? Orient laikrodžiai dažnai būna pigesni, nei tikimasi vos žvilgtelėjus. Iš pradžių atrodo, kad be kokio tūkstančio nepavyks išsiversti, tačiau kai kurie produktai siūlomi už kuklias dviženkles sumas. Esate pasiruošę išleisti vieną kitą šimtą? Tada išsirinksite nuostabiai atrodantį laikrodį.

Reikia pasakyti, kad prabanga laikrodžių pasaulyje reiškia tūkstančius eurų, todėl minėti apibūdinimai laikrodžiui už dviženklę sumą yra lyg komplimentas.

Rytas už vakarą protingesnis

Kartais pasigirsta postringavimų, kad rytas už vakarą protingesnis. Atsižvelgiant į tai, kad Orient laikrodžiai kilę iš Rytų ir yra tikrai verti dėmesio, posakio prasmė pakinta.

Šiaip fraze „Rytas už vakarą protingesnis“ norima pabrėžti, jog vertėtų palaukti, pavargusia galva nepriimti sprendimų. Su tuo veikiausiai sutiktų ir psichologai. Būna, kad svarstoma, kaip išspręsti problemą, o atsakymas ateina po kurio laiko. Pavyzdžiui, mąstote dėl kitos savaitės. Rodos, kad sprendimą sunku rasti. Tačiau kitą dieną, tarsi viską perfiltravus, gimsta idėja.

Gražiausi Orient modeliai

Taigi, Orient kilmė sietina su gerais sprendimais. Sugeba japonai kurti gerus laikrodžius, iš tikro sugeba…

Beje, dar maga paklausti, kokie Orient modeliai yra gražiausi. Čia konkretaus atsakymo turbūt nėra. Kiekvienas žmogus turi savitą skonį. Džiugioji žinia: pasirinkimas platus, todėl patinkantį produktą ras ir studentas, ir verslininkas. Modelių įvairovė ir stebina, ir įkvepia.

Baigiant straipsnį neprošal paminėti, jog Orient specialistai yra sukaupę išskirtinę patirtį automatinių mechanizmų gamybos srityje. Taip produkcija įgauna dar daugiau vertės, ir už patrauklią kainą pirkėjui pasiūloma šis tas solidžiai sukurto.