Pigiausios pakavimo prekės niekuomet negarantuoja siuntų saugumo – tai pabrėžia tiek kurjeriai, tiek ir pašto tarnybos. Jeigu jūs užsiimate siuntų pristatymu ar el. prekyba, tai turėtumėte labiau vertinti siuntų saugumą. Klientas, pamatęs, jog kurjeris pristato siuntą su išoriniais pažeidimais, atsisakys ją priimti, o tai jums atneš nuostolius. Norint tokių situacijų išvengti kuo paprasčiau, reikėtų rinktis kokybiškas pakavimo medžiagas. Internete dabar galima rasti nemažai el. parduotuvių, kuriose visos pakavimo prekės yra be galo kokybiškos ir pigios. Jums reikia rinktis geriausiai vertinamus tiekėjus, o svarbiausia – rinkdamiesi nemažus prekių kiekius, galbūt gausite ir patrauklesnes kainas.

Visos pakavimo prekės turi būti perkamos tik iš tokių vietų, kuriose siūloma ir kokybės garantija.

Labai svarbu pabrėžti, kad pakavimo prekių pardavėjai dažniausiai taiko ir pinigų grąžinimo garantiją, o tai yra labai svarbu, jeigu gaunate brokuotas ar tiesiog nekokybiškas pakavimo medžiagas. Jūs jas galėsite grąžinti atgal, o tada pardavėjai jums grąžins pinigus arba tiesiog tas medžiagas pakeis kitomis. Būtina žinoti, kad ne visur taikoma tokia kokybės ir pinigų grąžinimo garantija, todėl labai svarbu, jog visuomet pakavimo prekes rinktumėtės iš gerai vertinamų pardavėjų. Tai reiškia, kad pakavimo prekės turi būti perkamos ne iš neaiškių asmenų, o žinomų internetinių parduotuvių.

Visos pakavimo prekės dabar gali būti pigiau įsigyjamos tais atvejais, jeigu pasirenkamas atitinkamas medžiagų kiekis. Logiška, kad už kelis vokų vienetus jūs mokėsite maksimalią pardavėjo nustatytą kainą, o taip pat teks susimokėti ir už pristatymą. Tačiau, jeigu pakavimo prekes perkate pakuotėmis t.y. dideliais kiekiais, tai ko gero jums bus taikomos kitokios kainos ir už pristatymą nereikės mokėti nieko.

Jeigu norite, kad pakavimo prekės jums visada kainuotų kuo mažiau, tai būtinai pasidomėkite partnerystės sutartimis.

Lietuvoje yra daug internetinių parduotuvių, kurios gali būti ir tiekėjais. Pagal specialią sutartį galėtumėte tikėtis ir kitokių kainų. Jums tektų pasirašyti sutartį, kurioje būtų jūsų įsipareigojimas tam tikru metu pirkti pardavėjo nustatytą pakavimo prekių kiekį. Mainais pardavėjas jums pasiūlys mažesnes nei įprastas rinkos kainas.