Niekam ne paslaptis, kad Kinija – viena iš tų trečiųjų šalių, iš kurios siuntų į Lietuvą keliauja daugiausiai. Taip pat ne paslaptis, kad keliauja jos ne taip jau ir trumpai, lyginant su Europos šalimis. Tačiau siuntimo laikotarpis priklauso nuo keleto dalykų – nuo to, per kiek laiko prekė yra išsiunčiama siuntėjo, taip pat – kokiu būdu ta prekė siunčiama.

Daugelis tikriausiai bent vieną kartą ką nors esate pirkę iš Kinijos. Pastebima, kad net ir tuo pačiu paštu siunčiantis prekę, jos keliavimo terminas iš Kinijos yra skirtingas. Tačiau vidutiniškai vis tiek trunka ne trumpiau, kaip 2-3 savaites. O jeigu kalbama apie šventinį laikotarpį arba šiuo metu susidariusią situaciją dėl pandemijos – ir dar ilgiau.

Ką daryti, jeigu prekę reikia gauti kuo greičiau? 

Šiuo atveju reikėtų pasirūpinti prekės pristatymu per pervežimo bendroves. Taip, tai bus ne taip pigu, tačiau jeigu siuntinys yra labai svarbus, brangus, tikriausiai nesinorėtų rizikuoti. Ypatingai, jeigu labai svarbu siuntos sekimas, kuris gali būti užtikrinamas tik siunčiant registruotas siuntas. Svarbu žinoti, kad ne visuomet pardavėjo pateikiama informacija apie siuntos kelią yra teisinga, net ir siunčiantis registruotu būdu.

Per kiek laiko atkeliauja siuntos iš Kinijos? 

Kaip jau minėjome, priklausomai nuo aplinkybių ir siuntimo būdo, siuntos net ir pasirinkus tą patį būdą, gali keliauti skirtingą laiką. Tačiau vis dėlto, pasirinkus pervežimo kompanijas, kurios bendradarbiauja su populiariausiomis tarptautinėmis kompanijomis, net ir ekonominis siuntimo būdas gali trukti vos iki šešių darbo dienų. Tuo tarpu pasirinkus Express paslaugą, siuntinį gauti galima ir per mažiau nei keturias darbo dienas https://www.siuskpigiau.lt/siuntu-pristatymas-i/tarptautines-siuntos/siuntos-i-lietuva/siuntos-is-kinijos. Tiesa, reikia pripažinti, kad už tokių paslaugų teikiamą komfortą kaina bus didesnė.