Tentiniai angarai naudomaji įvairiose srityse, tačiau jų panaudojimas ir priežiūrą yra panašūs. Norint optimaliai išnaudoti naujai įsigytą tentinį angarą arba pertvarkant senąjį, reikės pasitelkti vaizduotę ir paieškoti informacijos apie pasitvirtinusius praktiškus sprendimus.

Nors tentinis angaras yra vėsi patalpa kurioje veiklą galima vykdyti labai ribotai, tačiau prijungus keletą šildytuvų, temperatūra viduje galima kilstelėti iki pakankamai komfortiškos. Dar geriau jei objekte turite elektros įvadą ir nereikia naudoti generatoriaus, taip ir pigiau ir mažiau triukšmo kuris nepatinka niekam bet dar ir trukdo dirbti.

Koronaviruso pandemijos metu visose šalyse tentiniai angarai pasitvirtino kaip ideali mėginių paėmimo vieta. Esant dviem atidaromoms angoms skliautuose, į vidų gali įvažiuoti automobilis ir žmonės aptarnaujami greitai ir nepatiriama jokių nepatogumų, tad medikų atsiliepimai yra labai palankūs. Tokiu būdu užtikrinama ir gera oro cirkuliacija ir apsauga nuo kritulių.

Jei naudojate angarą ilgalaikiams statybiniams darbams ar medžiagų saugojimui, aptverkite objektą bent jau laikinąja tvora ir įdiekite perimetro apsaugą, vaizdo kameros sumažins nemalonumų riziką dar labiau. Planuojant statyti angarą, parinkite strategiškai gerą vietą. Payzdžiui jei esate ūkininkas, ne sezono metu angare galėsite laikyti savo derlių arba techniką, na o nuo pavasario angare įrengsite savo mini turgelį ir galėsite aptarnauti lankytojus po stogu.

Turiniems mažo dydžio angarus dar patogiau, turint tinkamas transporto priemones galėsite išmontuoti ir nusivežti savo angarą į parodas Lietuvoje ir užsienyje, vykdyti prekybinę veiklą laikinoje vietoje ir jums nebereikės nuomotis ar pirkti naujo. Dar vienas tentinio angaro panaudojimo būdas ūkininkams ir gėlininkams – tentinis angaras naudojamas kaip šiltnamis. Pagalvokite ir apie šią galimybę.

Norintiems turėti tentinius angarus technikai ir įrangai apsaugoti turime tik vieną patarimą, neinvestuoti į super brangias konkstrukcijas, sudėtingas vartų sistemas ir užraktus. Svarbiausia protingai apsaugoti iš išorės ir taikyti nuolatinį stebėjimą nes mechaninius barjerus galima apeiti labai greitai. Naudojants angarą prekėms ir gatavai produkcija sandėliuoti, vartams valdyti būtinai naudoja judesio valdiklius. Turint automatizuotą sistemą, darbuotojams patiems nereikia gaišti laiko spaudinėjant distancinio pulto mygtukus, tuo pačiu į patalpą neįleidžiamas šaltis ir nesusidaro skersvėjai.