Vestuvės yra išskirtinė šventė, kuriai norisi pasiruošti iki menkiausių smulkmenų. Dėl to, būsimi jaunavedžiai jai ruošiasi iš anksto ir gerai apgalvoja, ne tik dekoro elementus šventės vietoje, skanėstų meniu, savo garderobą bei aksesuarus ir žinoma – vestuvinius žiedus.

Šiuolaikinės juvelyrikos mados tendencijos grįžta prie minimalistinio stiliaus išgrynintų formų ir aukštos kokybės medžiagų. Tarsi su nostalgija į praeitį yra grįžtama prie tradicinių klasikinių geltono ar rausvo aukso žiedų, tačiau itin populiarūs yra vestuviniai žiedai, pagaminti iš balto aukso. Tam, kad jūsų meilės diena taptų įsimintina visam gyvenimui, populiaru vidinėje žiedo pusėje graviruoti vestuvių datą, inicialus ar tik jums brangią trumpą frazę, kurių dėka jūsų žiedas taps ypatingu.

Priklausomai nuo jūsų estetinio skonio, galite rinktis vestuvinius žiedus inkrustuotus deimantais, tai gana populiarus pasirinkimas, nes nuo seno deimantai yra laikomi amžinos meilės ir ištikimybės simboliu. Ieškantys ekonomiškesnio varianto, gali rinktis vestuvinį žiedą, inkrustuotą pusbrangiais akmenimis. Taip galima derinti dvi skirtingas aukso spalvas ir rinktis įdomesnio dizaino vestuvinius žiedus, pagamintus pagal individualų užsakymą. Tokia galimybė yra, tačiau nepamirškite, kad vestuvinių žiedų pasirinkimo nereikia palikti paskutinei minutei, nes jų gamyba gali užtrukti, o ir jau pagamintus juvelyrinius dirbinius reiktų pritaikyti pagal jūsų išmatavimus ir dydžius. Skirkite žiedų pasirinkimui laiko ir pasirinkite bent keletą labiausiai patikusių variantų, iš kurių išsirinktumėte tą vienintelį. Na o jei nusprendėte vestuvinius žiedus gamintis individualiai, tuomet galima užsakymą pateikti ir turint savo aukso. Tai taip pat labai simboliška, nes neretai poros išlydo savo senelių ar net prosenelių vestuvinius žiedus, kurie laimingai kartu pragyvenę gyvenimą, taip tikima, kad žiedai padės darniai gyventi ir kitai kartai.