Virtuvės interjero kūrimas reikalauja patirties ir žinių. Netinkamai priimti sprendimai gali keisti visos gyvenamosios aplinkos atmosferą, be to, nefunkcionaliai išplanuotoje erdvėje jausitės nepatogiai. Apskritai, virtuvės kambario įrengimas turėtų būti patikėtas šios srities profesionalams, kurie užtikrintų optimalius rezultatus individualiu atveju. Jei negalite užsisakyti minėtųjų paslaugų, pateikiame kelis laiko ir praktikos patikrintus patarimus, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, planuodami virtuvės interjerą, ieškodami tinkamų baldų ir galvodami apie virtuvės apdailos sprendimus.

 

Ką daryti, jei virtuvė maža ir netalpi?

Daugelis gyventojų mano, kad praktiškumo ir estetikos dermė bus realizuota tik didelėje ir erdvioje virtuvėje. Vis dėlto, net ir nedidelė virtuvė gali būti stilinga ir patogi, jei daugiau dėmesio skirsite spalvų derinimui ir apgalvotam baldų išdėstymui. Mažai virtuvei tiks šviesūs, pasteliniai tonai. Jei norite daugiau gyvybės ir žaismės, prie pastelinių atspalvių derinkite ryškiaspalvius aksesuarus. Erdvę vizualiai padidins ir blizgantys baldų paviršiai. Rinkdamiesi baldus, pirmenybę skirkite individualios gamybos konstrukcijoms, kurios leis racionaliai išnaudoti kiekvieną gyvenamosios erdvės centimetrą. Nepamirškite pagalvoti apie sienų viršuje kabinamas lentynas, kurios sukurs didesnį naudingosios erdvės plotą.

Ką daryti, jei virtuvė yra didelė ir erdvi?

Jei džiaugiatės itin erdvia virtuve, stenkitės protingai išnaudoti turimą plotą. Šiuo atveju virtuvės planavimas ir baldų pasirinkimas priklauso nuo pagrindinės virtuvės paskirties. Pagalvokite, ar virtuvėje dažniausiai gaminsite maistą, ar šią patalpą dažniau naudosite kavos gėrimui, priimant svečius, ar laiko praleidimui su šeimos nariais. Visa virtuvės erdvė gali būti orientuota į sėdėjimo zonos kūrimą, akcentuojant barą ar virtuvinį stalą. Ir priešingai, didžiausias virtuvės plotas gali būti naudojamas kaip maisto ruošimo zona, apgalvojant patogaus judėjimo po patalpą būtinybę.

 

Investuokite į baldų kokybę

Jei norite, kad virtuvės atnaujinimas ir įrengimas nebūtų vienadienis procesas ir greitu metu jums nereikėtų sukti galvos dėl šios zonos atnaujinimo darbų, investuokite į baldų ir buitinės technikos kokybę. Užsisakyti baldus siūlome iš šios srities profesionalų, kurie minėtoje sferoje dirba ne vienerius metus ir gali užtikrinti tiek gaminių kokybę, tiek patikimą ir ilgaamžę jų eksploataciją. Rinkitės tik rinkoje įvertinto ir gerai žinomo gamintojo buitinę techniką, kuriai suteikiama garantija. Nors abu sprendimai reikalauja didesnių išlaidų, nei perkant masiškai gaminamus, pigių medžiagų baldus, nežinomo ar nepalankiai vertinamo gamintojo techniką, investuoti pinigai atsipirks su kaupu ir jūs galėsite džiaugtis patikima, ilgai tarnaujančia ir prekinę išvaizdą išsaugojusia virtuve.